Rozwód kościelny Lublin - Dawid Niemczycki


Dawid Niemczycki


01-949 Warszawa, Jana Kasprowicza 119c

Numer telefonu: +48 885 367 037

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Rozwód kościelny Lublin - Dawid Niemczycki

Rozwód to sprawa bardzo trudna, często dla obu stron. Łączy się on ze stresem, często długotrwałymi kłótniami w kwestii podziału majątku czy opieki nad dziećmi. Dla niektórych istotne jest stwierdzenie nieważności związku małżeńskiego. Aby wystąpić z wnioskiem do właściwego Sądu, trzeba mieć orzeczenie rozwodu cywilnego.

W przypadku unieważnienia małżeństw sprawa udowodnienia przyczyn może być znacznie trudniejsza. Z reguły podczas procesu w sprawie rozwodu cywilnego wystarczy udowodnienie rozkładu pożycia małżeńskiego. Zdarza się, że obie strony stoją na podobnym stanowisku. Wtedy proces ulega znacznemu skróceniu.

W Sądzie Kościelnym sprawa jest zazwyczaj o wiele trudniejsza. Należy podać i udowodnić przesłanki, które świadczą o tym, że małżeństwo nigdy nie zostało tak naprawdę zawarte. Może to mieć miejsce, gdy osoby były zbyt młode, by podjąć wówczas świadomą decyzję lub gdy ślub odbył się pod przymusem. Sprawy takie jak "rozwód kościelny" w Lublinie prowadzi np. adwokat Dawid Niemczycki. 

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Warszawa, Bukowińska 22

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Warszawa, Grzybowska 87

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Płońsk, Ilino 15

PHU Paweł Kamaszewski

Zobacz wpis >