Adwokat od spraw cywilnych z Warszawy


Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


00-696 Warszawa, Pankiewicza 1

Numer telefonu: 22 243 48 37

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Adwokat od spraw cywilnych z Warszawy

Prawo cywilne jest jedną z najszerszych gałęzi polskiego prawa. Większość przepisów znajduje się w jednym kodeksie, co nie zmienia faktu, że w jego zakres wchodzi też materia z innych ustaw. Ogólnie mówiąc, reguluje ono stosunku między ludźmi, czyli podmiotami fizycznymi, a także nimi i przedsiębiorstwami – osobami prawnymi. Dzięki temu klient jest np. chroniony przed nadużyciami ze strony sprzedawcy czy usługodawcy.

Jeśli jednak uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, to przysługują Ci różne roszczenia, w zależności od tego, jakiego rodzaju było to naruszenie. Nie wiesz jak walczyć o swoje prawa? Powinieneś zatem udać się do prawnika. W Warszawie działa niejeden adwokat prowadzący sprawy cywilne. Jednym z nich jest Karolina Karlińska-Markiewicz, która specjalizuje się m.in. właśnie w sprawach z tego kodeksu. To utwierdza w pewności, że może ona świadczyć skuteczną pomoc.

Prawnik doradzi, ale też może reprezentować klienta przed sądem. Dzięki temu jest większa szansa, aby efektywnie dochodzić swoich praw. Dobry adwokat doda otuchy, ale też skutecznie zawalczy o interes klienta.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Warszawa, Bukowińska 22

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Warszawa, Grzybowska 87

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Płońsk, Ilino 15

PHU Paweł Kamaszewski

Zobacz wpis >