Kancelaria notarialna toruń


Kancelaria Notarialna Ewa Kalbarczyk


87-100 Toruń, Podmurna 101

Numer telefonu: 56 477 06 67

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Kancelaria notarialna toruń

Zaprezentowana na stronie internetowej dostępnej pod adresem ewakalbarczyk.notariusz.pl kancelaria notarialna w Toruniu jest miejscem, gdzie można dopełnić wielu formalności. Z pomocy takiego specjalisty korzysta się najczęściej w przypadku potrzeby sporządzanie dokumentów mających moc prawną. Do biura można udać się na przykład kiedy chce się sprzedać bądź kupić nieruchomość czy też wynająć mieszkanie. Notariusz bardzo często jest także zatrudniany podczas sporządzania testamentów - poświadcza ważność dokumentu, dzięki czemu można uniknąć późniejszych konfliktów.

Istotny jest fakt, że usługi te świadczone są nie tylko w siedzibie firmy, w biurze, ale też poza tym miejscem, na przykład w domach klientów czy też w szpitalach. Notariusz może udać się do klienta w ważnych przypadkach, gdy on sam nie jest w stanie zjawić się w biurze.

Ceny wszystkich świadczeń są ustalane odgórnie, ujęte w taksie notarialnej i znane klientom jeszcze przed skorzystaniem z usług, co jest dla nich bardzo dogodne.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Bydgoszcz, Dworcowa 100

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Brzoza , Powstańców Wielkopolskich 23b

Z.P.H.U MAL-MET

Zobacz wpis >