https://www.schedpol.pl/ - Syfony do wanien


Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


64-400 Międzychód, Przemysłowa 2

Numer telefonu: 95 750 51 50

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy https://www.schedpol.pl/ - Syfony do wanien

Osoby poszukujące sprawdzonego producenta wyposażenia łazienkowego powinny zapoznać się z ofertą firmy Schedpol. Przedsiębiorstwo sprzedaje doskonałej jakości, eleganckie wanny oraz obudowy. Warto zaznaczyć, że niektóre modele umożliwiają instalację oświetlenia LED. Poza tym asortyment zawiera brodziki w różnych rozmiarach w wersji kwadratowej, prostokątnej, półokrągłej, pięciokątnej. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego na produkt o niestandardowych wymiarach.

Warto dodać, że firma oferuje także rozmaite akcesoria uszczelniające, panele brodzikowe, stelaże, systemy antypoślizgowe, maskownice, narzędzia do montażu czy odpływy liniowe, które są praktycznie niewidoczne. Co więcej, w ofercie znajdują się syfony do wanien. Produkt wyróżnia się przemyślanym designem, funkcjonalnością oraz odpornością na uszkodzenia.

Skorzystanie z usług tego renomowanego producenta to gwarancja zakupu artykułów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Piła, Promienna 23 /21

KJ Studio

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Krzycko Wielkie, Os. 700 Lecia 41B

ARTISART

Zobacz wpis >