Jodła Kalifornijska cena • Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


72-132 Mosty, Mosty 5

Numer telefonu: 607 311 470

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Jodła Kalifornijska cena • Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Jodła kalifornijska to drzewo iglaste, które w naturalnych warunkach można spotkać w górach Ameryki Północnej, m.in. w Kalifornii, jak sama nazwa wskazuje. Ze względu na łatwą uprawę występuje ona również w Polsce, gdzie nasadza się ją sztucznie w różnych miejscach. Można ją spotkać na placach, skwerach, w parkach i innych przestrzeniach. Nie przeszkadza jej nawet wysokie zanieczyszczenie powietrza, w związku z czym często wykorzystuje się ją w warunkach miejskich. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić jodłę kalifornijską na swojej działce czy w ogrodzie.

Jodła kalifornijska w cenie na każdą kieszeń jest do kupienia w firmie abcmosty.pl. Przedsiębiorstwo, o którym mowa, wysyła drzewa do klientów nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Oferowane rośliny cieszą się bowiem dużym zainteresowaniem, które sięga poza granice naszego państwa, co tylko potwierdza, że warto je zamówić.

Firmy niedaleko

Adres usługodawcy:
Koszalin, Słowiańska 8A

Desmo Kamil Wojsznis

Zobacz wpis >

Adres usługodawcy:
Szczecin, Marszałka Józefa Piłsudskiego 5

Mikrus24 Izabela Dąbek

Zobacz wpis >